11.7. - 18.7. dovolená, vaše balíčky odešleme v pondělí 20.7.

Otázky

Proč vlastní designy látek?

Už nás nebavilo koukat se na stále se opakující motivy, a proto jsme pro vás nechaly natisknout něco jiného a originálního.

Proč peří?

Peří je přírodní materiál vyzkoušený několika generacemi. Miminko se v péřové zavinovačce cítí jako u maminky v bříšku. Stejně tak peřinka vaše děťátko krásně ovine. Peří jako přírodní materiál v zimě hřeje a v létě chladí. Naše péřové výrobky jsou velice kvalitní - obsahují 50% prachového husího peří a 50% draného husího peří. 

Co když potřebuji trochu odlišný výrobek?

Např. jiný rozměr atd. Není problém. Rády pro vás výrobek na přání ušijeme, jen doba doručení bude trvat trochu déle (tj. 3-4 týdny).

Napadl vás nějaký výrobek, který Alla baby nemá v nabídce?

Sem s ním. Rády se necháme inspirovat nápady maminek, které poslouží dalším maminkám.        

Kde výrobky Alla baby vznikají?

Ve všech koutech České republiky. Výrobou podporujeme kvalitní české firmy a maminky na mateřské dovolené. Z tohoto důvodu platí i "Co kus, to originál".

Jak uplatnit slevový kód?

Při objednávce zadejte do poznámky slevový kód a vyčkejte na zaslání faktury se sníženou částkou za vybrané výrobky. Poznámka se objeví pouze u registrovaných uživatelů.

Jak rychle se ke mně objednané výrobky dostanou?

Vaše objednávky k vám pošleme přes Zásilkovnu, kde si můžete vybrat způsob doručení vašeho balíčku. Při platbě na účet objednávku odesíláme do dvou dnů od připsání peněz na účet.

Jak objednávku uhradím?

Objednávku můžete uhradit převodem na náš účet 2501183609/2010 nebo na dobírku při převzetí zboží.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.