Kup batoh a deku a získej 15% slevu s kódem VYLET.

O nás

alča,alča_1

„Tak si to peří nadereme samy.“ „Objedeme vsi a nakoupíme peří od místních chovatelů.“  Tolik myšlenek nám vířilo v hlavě, když jsme stály u zrodu našeho obchodu. A dnes? Dnes je tu Alla baby – značka s produkty, které uvítají především maminky.

U jejího vzniku stály dvě kamarádky, které se znají od dětství. Nyní máme obě už své děti a ty se pro nás staly nekonečným přílivem inspirace. Najednou jsme více začaly přemýšlet o dětech, jejich potřebách a maminkách, které již od prvních měsíců těhotenství hledají pro své dítě to nejlepší. Tyto úvahy nás přivedly k myšlence začít vyrábět něco jiného, neokoukaného, něco, co bychom samy doma rády měly a co bychom my – maminky – ocenily stejně jako naši nejmenší.

I když jsme zpočátku musely překonat řadu pochybností a komplikací, nakonec se náš obchod zdárně rozjel. Těch bláznivých nápadů! Například po zjištění, že bychom za celou zimu nadraly peří přibližně jen na jednu dětskou peřinku a polštářek, jsme byly nuceny hledat jiné, schůdnější cesty. Dnes je tu Alla baby a její sortiment s originálními autorskými motivy, mladé a hlavně talentované designérky Doris Hrubešové, v příjemných barevných kombinacích, které se hodí pro chlapečky i holčičky. Aby naše produkty udělaly radost vám nebo někomu blízkému, dárkově je zabalíme a napíšeme vám k nim jmenovku a věnování, které si budete přát.

Naším cílem je dát maminkám výrobky, které ulehčí péči o miminko, jejichž kvalitu už z vlastní zkušenosti umíme dobře ocenit. Zároveň se vám snažíme poskytnout výrobky neokoukané a kvalitní. Garantujeme, že všechny naše výrobky vyrábíme pouze v České republice. Zakoupením produktů Alla baby podporujete české výrobky a české firmy. Jsme pyšné na českou kvalitu.

Alena Výborná

Iniciátorka a tahoun našeho nápadu. Učitelka z gymplu, která je vždy rychlá a potřebuje k sobě někoho, kdo zpomalí její tempo.

Alena Šimková

 Zpomalí a dopracuje detaily, ta co dává našim nápadům koncovou podobu. Ekonomka, co promyslí a propočítá vše do posledního puntíku.

Zpět do obchodu